Білім әлемінде цифырлық оқулық » Общеобразовательная школа № 52
» » Білім әлемінде цифырлық оқулық

Білім әлемінде цифырлық оқулық

2023 жылдың 25 мамырында «Атамұра» корпорациясының мамандары мен оқулық авторлары Алматы қаласы Медеу ауданындағы №52 орта мектептің педагогикалық ұжымына Oqulyqtar.kz білім беру платформасында орналастырылған цифрлық оқулықтар бойынша семинар өткізді.
Жаңа оқу жылын қандай оқулықпен бастау керек? Бұл әр мұғалімнің жеке таңдауы, бірақ шешім қабылдау үшін ол қолданыстағы оқулықтар, платформалар, олардың артықшылықтары мен кемшіліктері туралы хабардар болуы керек. Менеджер-жетекші Белкина О.А. жетекшілік ететін басқару тобы ұйымдастырған семинар коммуникация мен ынтымақтастықтың жайлы аймағында, мұғалімдердің заманауи цифрлық оқулықтардың көмегімен тиімді жұмыс істеуге деген уәжді қызығушылығымен өтті. Менеджмент ұжымының жетістік стратегиясы – сандық буынды сапалы әрі тиімді оқыту үшін мұғалімнің дәл сол оқулықтармен жұмыс істеуге деген көзқарасына көңіл бөлу және құрметтеу.
25.05.2023 г. специалистами и авторами учебников корпорации «Атамура» для педагогического коллектива общеобразовательной школы №52 Медеуского района г.Алматы был проведен семинар о цифровых учебниках, размещенных на образовательной платформе Oqulyqtar.kz.
С каким учебником начать новый учебный год? Это индивидуальный выбор каждого учителя, но для принятия решения он должен быть информирован о существующих учебниках, платформах, о их преимуществах и недостатках.
Семинар, организованный управленческой командой под руководством менеджера-лидера Белкиной О.А., прошел в комфортной зоне коммуникации и коллаборации, в мотивированной заинтересованности педагогов в эффективной работе с помощью современных цифровых учебников. Стратегия успеха управленческой команды – это внимание и уважение к взгляду учителя работать именно с теми учебниками, которые будут выбраны ими для качественного и эффективного обучения цифрового поколения.